Mijëra euro për një natë, pushimet luksoze të Arjola Demirit dhe Adriana Matoshit

Mijëra euro për një natë, pushimet luksoze të Arjola Demirit dhe Adriana Matoshit

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi kanë treguar prej kohësh miqësinë e tyre të ngushtë. E duket se si traditë e ...

“Më njihte më mirë se gruaja ime”/ Gentian Zenelaj rrëfen historinë e pazakontë me patronazhisten: Më ka ndjekur këmba-këmbës dhe..

“Më njihte më mirë se gruaja ime”/ Gentian Zenelaj rrëfen historinë e pazakontë me patronazhisten: Më ka ndjekur këmba-këmbës dhe..

https://zjarr.tv/pikniku-madheshtor-i-organizuar-nga-shoqatat-shqiptaro-amerikane-ne-staten-island-new-york/ Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka rikthyer në vemendje çështjen e patronazhistëve, duke përmendur me emër dikë, që sipas ...

Nuk flet me Zhaklin Lekatarin? Arbër Hajdari zbulon ç’ndodhi pas përfundimit të BBV

Nuk flet me Zhaklin Lekatarin? Arbër Hajdari zbulon ç’ndodhi pas përfundimit të BBV

Arbër Hajdari ka qenë i ftuar në ‘E Diell’ ku është rrëfyer si rrallëherë. Mes të tjerash ai tha se ...

Pas Armaldos, edhe bashkëshortja e tij hyn në BBV? Maestro zbulon të vërtetën

Pas Armaldos, edhe bashkëshortja e tij hyn në BBV? Maestro zbulon të vërtetën

Ish-banori i “Big Brother VIP 2”, Armaldo Kllogjeri, ishte dje i ftuar në rubrikën më të re të “E Diell”, ...

Ky është qyteti më i shtrenjtë në SHBA për të rritur një fëmijë

Ky është qyteti më i shtrenjtë në SHBA për të rritur një fëmijë

Kostoja mesatare vjetore e rritjes së një fëmije në Zonën e Gjirit të San Franciskos është gati dyfishi i asaj ...

3 shenjat e Horoskopit që do të kenë verën më të keqe

3 shenjat e Horoskopit që do të kenë verën më të keqe

Me siguri po mendoni “Kam kaluar një dimër të vështirë, më lër të mos jem në këtë listë”. Fatkeqësisht, ne nuk mund ...

A e ka goditur Zhaklina? Efi tregon sherrin me opinionisten në prapaskenë

A e ka goditur Zhaklina? Efi tregon sherrin me opinionisten në prapaskenë

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari gjatë Primes së parë të ...

“Kam frikë se do të ngel beqare”, Keisi: Çunat nuk më ftojnë në kafe, kanë frikë nga babi

“Kam frikë se do të ngel beqare”, Keisi: Çunat nuk më ftojnë në kafe, kanë frikë nga babi

Keisi Meidini një nga personazhet më të përforura brenda shtëisë VIP ka rrëfyer jetën e saj personale, por dhe marrdhëniet ...

Live Stream Zjarr Televizion

Postimet e fundit

Zjarr Televizion

Zjarr Televizion
https://zjarr.tv/ https://zjarr.tv/ https://zjarr.tv/
ADVERTISEMENT

Page 1 of 118 1 2 118

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.